כיצד להתעדכן בעולם האופנה?

כיום יותר מתמיד, להיות אופנתי הינה משימה לא קלה. מה המשמעות להיות אופנתי? מגזין Fash נועד לעזור לכם להשאר מעודכנים בעולם האופנה, להראות טוב, לדעת מהם המקומות הטובים ביותר לבלות ולעשות יום כיף בהם, איפה נמצאים האוכל הטעים ביותר, וכן המוזיקה, התערוכות, ההצגות, הסרטים, התוכניות, הביגוד, הקוסמטיקה, הספרים וכל מה שהופך אדם לאופנתי.

  • האם התנהגות בהתאם לצווי האופנה, אותם מכתיבים מגזיני אופנה, מספיקה על מנת להחשב אופנתיים?
  • האם, כדי להיות באופנה, צריך להתלבש בצורה אופנתית?
  • האם יש צורך להכיר את כל המקומות האופנתיים?

לפי בודלייר, יש קסם באופנה, משום שהיא מציינת את הנסיון הבלתי פוסק להגיע ליופי ולאידיאל. למרות שרבים סבורים כך, אופנה איננה רק לבוש, וכוללת מגוון תחומים שיש להתעדכן בהם.

האופנה נקבעת על פי הרוב

בואו נודה בכך, רוב האנשים אינם אופנתיים. עובדה זו מתבטאת בלבוש, בטעם האומנותי, המוזיקלי, בהעדפות שעות הפנאי, ובעוד אינספור טעמים של הרוב, שנמצאים פעמים רבות רחוקים מאניני הטעם, ממבקרי התרבות, וממסלול הדוגמנות.

אם אי פעם ניסיתם לקרוא עיתון המתיימר להיות אוטוריתה באופנה, רוב הסיכויים ששמתם לב למאפיינים הבאים:

  • מגזינים ותוכניות אופנה אלו מציגים פריטים שאף אחד לא לובש- כגון כובע שיוצאים ממנו ענפים ועלים בגובה חצי מטר- והוא עוד מיועד לגברים!
  • על מנת להרשות לעצמכם את המוצרים המתוארים במגזיני האופנה, יש צורך להחזיק בהכנסה חודשית בעלת 5 ספרות לפחות – וזה רק כדי לכסות את הקוסמטיקה.
  • אומנם עולם האופנה משתנה כל הזמן, אולם המגזינים, יותר משהם עוזרים להשאר מעודכנים בעולם זה, עוזרים לעקוב אחר חייהם הפרטיים של סלבריטאים למניהם.

האם זה אומר שכדי להיות אופנתיים יש צורך להוציא סכום כסף רב או לקרוא כתבות על תחביביה של כוכבת חדשה כלשהי? אנחנו ב-Fash מאמינים שגם עם תקציב מצומצם, זמן פנוי מצומצם, וכישרון מולד מוגבל לאופנה, ניתן להתעדכן ולהיהפך לאופנתיים יותר, יפים יותר, ומגניבים יותר.

אז מה צריך לעשות כדי להיות אופנתיים?

קודם כל עליכם לברר אם אתם כבר אופנתיים. במידה ואתם לא אופנתיים, יש מספר מדריכים בסיסיים ראשוניים שיעזרו לכם להשיג זינוק קדימה בתהליך הפיכתכם ל-Posh.

  1. הבגדים עושים את האדם(ואת האישה).
  2. אין כמו הבית…המעוצב.
  3. דבר יפה, ובאופנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>