חזיות הנקה להנקה מושלמת

הנקה היא דבר נפלא המחזק את הקשר האמיץ בינך לבין תינוקך הקט. אולם לא פעם ההנקה יכולה להיות גם דבר מאד לא נוח בייחוד שמדובר בהנקה במקומות ציבוריים, או בבילוי אצל חברים כשאר אנו לא לבד! חזיות הנקה אמורות לתת מענה טוב בהחלט לבעיה זו ולהקטין למינימום את חוסר הנוחות.

מה בעצם נדרש מחזיות הנקה שלא קיים בחזיות רגילות?

ובכן, דבר ראשון חזיית הנקה תהיה עשויה לרב מבד כותנה נוח למגע ותהיה נטולת תפרים שיכולים בהחלט להיות לא נוחים לחזה גדול וגדוש בחלב אם. כמו כן, כתפיות החזייה יהיו רחבות ואלסטיות ויאפשרו אחיזה ותמיכה טובה ומספקת של החזה. השוני המהותי ביותר הוא בפתיחה הקדמית שמספקות חזייות אלו המאפשרת פתיחת החזייה ביד אחת ללא צורך ביכולות וירטואוזיות מיוחדות. בצורה זו יכולה האישה המניקה לפתוח את החזייה לטובת ההנקה ביד אחת ובשנייה לאחוז את התינוק. לרב יהיו בחזיות ההנקה יותר מסוגר אחורי אחד, במרווחים שונים, שיאפשרו את הגדלת היקף החזייה עם גדילת היקף החזה.

חזיות הנקה ישמרו על צורתו של החזה שלכן בתקופות המאוחרות של ההריון ובתקופת ההנקה, יקלו עליכן את תהליך ההנקה עצמו וישמור אותכן בקו האופנה עם מגוון חזיות יפות ומעוצבות.

חשוב לציין כי חזיות הנקה מומלצות כבר לשבוע ה 36 של ההריון.

הכנסו עכשיו לאתר רשת החניות להלבשה תחתונה אפרודיטה לקבלת מגוון רחב של חזיות הנקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>