חזיות ספורט לשמירת חזה מעוצב בפעילות ספורטיבית

כל אחת מאיתנו העוסקת בספורט בצורה כזו או אחרת לבטח נתקלה בבעית טלטלת החזה וצניחתו עקב פעילות ספורטיבית מאומצת. ובכן, הסיבה העקרית לכך נעוצה בשימוש בחזיות רגילות בזמן פעילות ספורטיבית ולא בחזיות יעודיות, חזיות ספורט.

מה מבדיל בעצם את חזיות הספורט מחזיות רגילות?

מספר דברים, הראשון והעקרי מבינהם הוא שחזיות ספורט מקבילות את תנועת השדיים למינימום, מדובר בחזיות קשיחות יותר העוטפות כל שד בנפרד עם "קאפ" משלו ומצמידות את החזה טוב יותר אל גופנו ובכך מקטינות את יכולת תזוזתו. אם מחקרים מגלים כי תנועת החזה בחזייה רגילה מוגבלת ב 25% מתנועתו ללא חזייה, הרי שבחזיות ספורט מוגבלת תנועה זו ב 50% !

חזיות ספורט יהיו עשויות לרב מבד איכותי שאינו סופג את הזיעה, אלא גורם להתנדפותה, נוח מאד למגע וימנעו מתפרים שיכולים בהחלט להיות לא נוחים למגע בזמן פעילות ספורטיבית. כתפיות החזייה יהיו רחבות יותר מבחזיות רגילות, דבר המאפשר אחיזה טובה יותר של החזה בזמן הטלטלותו.

חזיות ספורט קיימות במגוון עיצובים רחב מאד המאפשר הליכה עם גופיות חושפניות המועדפות עלינו בביצוע פעילות ספורטיבית.

הכנסו עכשיו לאתר אפרודיטה – רשת החנויות המובילה של הלבשה תחתונה וסקסית ותוכלו להינות ממגוון גדול ואיכותי של חזיות ספורט ממיטב המעצבים והמותגים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>